Перегляд одного допису
Старий 03.07.2020, 00:21   #17
Ленин-Гриб
 
Реєстрація: 22.09.2017
Звідки Ви: Киев
Дописи: 87
Сказал(а) спасибо: 429
Поблагодарили 522 раз(а) в 46 сообщениях
Цитата:
Допис від linchuck Переглянути допис
Чтоб насобирать лисичек в тех краях, надо в лес заезжать со стороны Дибровы (бывшая Диброва Ленина) Там и по белым неплохие места, но и людей достаточно. Впрочем, как и везде, в радиусе 50 км от Киева...
Так от і я 27.06.20 (субота) вийшов за лисичками і білими з Діброви. Але мабуть не туди повернув. Там же сітка зі сторони Пороскотеня. І я пішов спочатку в напрямку Козинців, а потім паралельно сітці і вийшов на трасу Клавдієве-Макарів уже за поворотом на Дальні сади. В районі Діброва-Козинці знайшов аж дві малесенькі лисички. Попадалися в кількох місцях моремухи, але я їх поки що не беру. План по освоєнню нових грибів в цьому році вже виконав (освоїв ТСЖ і дощовики). І ще дві лисички я знайшов в дубах уже в районі Дальних Садів. І я вже був зарікся ходити в ці місця але під кінець походу трохи повезло: натрапив локально на молоді сироїжки, трошки моховиків зелених, а в основному на дубових білих. Всього близько кілограма грибів. Причому у білих, навіть у самих маленьких, ніжки червиві і з ними прийшлось попрощатися ще в лісі. З людей зустрів троє на одній машині приїхали збирали чорницю, а ще одного чоловіка на велосипеді зустрів при виході з лісу.
Ленин-Гриб зараз поза форумом  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
linchuck (03.07.2020), Piter Salo (03.07.2020)