Перегляд одного допису
Старий 06.05.2017, 15:58   #381
Виталий lucky
 
Аватар для Виталий lucky
 
Реєстрація: 15.04.2016
Звідки Ви: г. Житомир
Дописи: 26
Сказал(а) спасибо: 90
Поблагодарили 764 раз(а) в 25 сообщениях
Риболовні обнови це завжди приємно, коли їх отримуєш якнайшвидше прямуєш до водойми аби обрибити, от і до моїх рук потрапив новий риболовний комплект від Рiscifun Fishing Tackle це спінінг Crony Striam, катушка Honor і шнур Braid.
Ще до першої риболовлі хочу поділитись із Вами враженням про дане риболовне спорядження. Отже спінінг: перше що приємно здивувало так це пристрій для зберігання та транспортування бланку, а саме пластиковий тубус який збереже даний виріб від неочікуваних неприємностей по дорозі на риболовлю, кілька слів про сам бланк який має довжину всього 1,83 м, давненько я хотів мати в своєму арсеналі такий коротиш, який стане чудовим помічником при риболовлі на невеликих, лісових річках берега яких окуті чагарниками, з ним буде зручно пересуватись по берегу та виконувати точні закиди, тест по приманкам виробник заявляє 1-3 грами на перший погляд тест дещо занижений, але без практики тут мало що скажеш, перші випробовування на воді все розсудять, про що я обов’язково розповім, стрій бланку параболічний перш за все заточений на роботу із такими приманками як УЛ коливалки, мікро кренки, для ловлі такої міцної риби як голавль, форель і тп., на моїх вагах бланк заважив всього 97 грам що відповідає вазі заявленою виробником, фурнітура виконана та примотана якісно без нарікань, дуже сподобалась ручка та пристрій катушкотримача, гарно ліг у руку, інші подробиці вже після випробовувань на воді.
Катушка, тут виробник також не пошкодував зусиль і в комплет до катушки зробив чохол в якому компактно розміщено сам виріб, в риболовній сумці не займе багато місця, сама катушка має дуже не погані характеристики, що вселяє надію на плавних хід, та тривалу експлуатацію, а саме це 11 підшипників, ручка вкручується в головну пару, регулювання фрикціону відбувається майже двома обертами від повністю відпущеного до повністю затянутого, шпуля кріпиться на шток із двома шарикопідшипниками це видно на фото, єдиним незрозумілим для мене рішенням виробника, залишилось відсутність підшипника у ролику укладача шнура, цей як на мене недолік, легко усувається підібравши необхідний підшипник, наявних дефектів, люфтів мною помічено не було, укладка шнура не ідеальна, погравшись із бекінгом досяг більш-менш стійкого результату, але як на мене головне щоб не було скидання петель на риболовлі, що і будемо перевіряти на практиці невдовзі. Дизайн котушки стриманий, корпус матовий, матеріал виконання вуглепластик, кноб ручки виконано із ЕВА, вага котушки відповідає зазначеній на коробці та становить 254 грами.
Про шнур, та інші подробиці розповім вже після випробувань.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg IMG_3343.jpg (47,7 КБ, 146 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_3346.jpg (64,1 КБ, 168 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_3349.jpg (61,1 КБ, 143 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_3352.jpg (63,2 КБ, 142 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_3354.jpg (59,9 КБ, 121 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_3368.jpg (44,7 КБ, 118 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_3389.jpg (102,5 КБ, 167 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_3369.jpg (49,2 КБ, 117 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_3367.jpg (44,6 КБ, 103 переглядів)
Виталий lucky зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням