Перегляд одного допису
Старий 19.01.2017, 22:10   #422
Radul
 
Аватар для Radul
 
Реєстрація: 12.09.2009
Звідки Ви: Рівне
Дописи: 1.024
Сказал(а) спасибо: 7.699
Поблагодарили 7.721 раз(а) в 684 сообщениях
і так, сьогодні було знято закляття недоторканості в 2017 р.
погода шепче, вітер майже не відчувався, -7. прозрак став кращим ніж минулого разу. перші два занурення з ходу, трохи пішли не так гладко. перший ледве віддихався, а після другого легке онеміння ніг. ну не рознирявся і відразу з льоту в глибину. далі пурналка почала переходити в інше русло, шмарклі почали блокувати продувку. ніби і прокапався але щось пішло не так. свистіло в вусі з легким болем на одному з занурень, навіть думав вилазити, якщо повториться. знову прошмаркався і ніби все стало на свої місця. а тоді з другої половини нирялки мене ніби підмінили. чи то напарник з своїм зверненням потроху повертатися, чи то організм трохи підбодрився при появі сонця. при такому яскравому освітленні можна було і не користуватися ліхтариком. але все таки ліхтарик зменшував лишні рухи для розгляду підозрілих силуетів на відстані. місця траплялися дуже гарні але чомусь той єдиний судачок вибрав таке місце де б його ні хто не шукав. проходячи мимо від одних палочок в пошуках інших, помітив судачка. спочатку промайнула думка, що він вийшов з завальчика але при детальному огляді, я зробив висновок, що він не міг там стояти, а просто припнувся поряд палочок.
рознирявся я так, що відчував себе як мисливський пес, який взяв слід. судачок не дотягував до двох кіл і візуально було видно. а азарт творив зі мною чудне діло. з"явилося куча енергії, шерстив дно, як має бути. помітив що біля машини рух, подумав, ненаївся не налижешся. хоча енергія тіла зашкалювала і до берега повернув з поваги. напарник пустий, бачив якийсь підрив.
по дорозі заскочили до освяченої ополонки, хоча в таке свято вода вся освячена. і з виконаною програмою повні енергії подались додому.
я вибачаюся за згадані шмарклі та інші деталі але мені здається так краще ніж просто фото риби та комент в вигляді цінника, вага трофея.
всіх з Водохрещем! здоров"я крепкого, бадьорості, радості та миру.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_20170118_092139.jpg
Переглядів: 285
Розмір:  122,7 КБ
ID:	602458   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_7298.jpg
Переглядів: 437
Розмір:  54,5 КБ
ID:	602459   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_7299.jpg
Переглядів: 385
Розмір:  62,6 КБ
ID:	602460   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_7302.jpg
Переглядів: 335
Розмір:  63,7 КБ
ID:	602461   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_7300.jpg
Переглядів: 352
Розмір:  68,2 КБ
ID:	602462  

Radul зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
35 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей