Перегляд одного допису
Старий 05.02.2016, 14:13   #153
Radul
 
Аватар для Radul
 
Реєстрація: 12.09.2009
Звідки Ви: Рівне
Дописи: 1.024
Сказал(а) спасибо: 7.699
Поблагодарили 7.721 раз(а) в 684 сообщениях
Цитата:
Допис від Саня ZP,UA Переглянути допис
Пиріжок, то добре !

В мого Кенгурика сідають 5 подвохів зі снарягою, чи три + надувас та двігло.

Поради не даю, бо рено не розглядаеться.
мій кенгурик десь в Бердянськ поїхав років два назад.

кенго машина хороша висока, мяка як і всі французи, в мене ще була довга база, найперший недолік форсунки, яку б ти туди соляру не лив. вони і в ремонті були дорогі коли $ був по 8. мені здається що пижик, цитрамончик будуть ходовитішими але вони найнищі. добло на задньому седінні їдеш як на лавці в кузові газона, можливо нові моделі вже м"ягчі. добло 1.9 міцні машини є в пару знайомих. довга база буде трішки мягшою.

мені казали, що машини 2007 чи 08 року виготовлення і вище, розраховані на 350-400 тис. тому собі взяв т-4, як кажуть морально устарівший але я від нього в захваті.
Цитата:
машини 2007 чи 08 року виготовлення і вище розраховані на 350-400 тис.
я так розумію це пов"язано з електронікою, все на датчиках, а вони в свою чергу коштують ого-го. в кенго поламався "фізично" датчик нагнітання турбіни, то в ті часи він коштував орієнтовно 450 грн., вийшло склеїть і він рік відпрацював і на Запоріжжя так і поїхав.
Василь всі однозначно радять, що краще брати свіжопригнану, як писав Саша ZP, краще хай буде трохи вдарена але свіжіша. за кордоном їх продають навіть не сильно биті, тому потрібно шукати і вибирати. моє кенго бите в передок, поміняли капот і крило, 5-6 років відкатав без проблем ніякої іржі не лізло.
а на рахунок кадіка ти не думав, чи вони можливо в ціні вищі? брат їздить давненько ніби то й нічого.
Radul зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням