Перегляд одного допису
Старий 09.08.2013, 13:18   #70
SE2U
 
Аватар для SE2U
 
Реєстрація: 24.01.2012
Звідки Ви: Черниговская
Дописи: 400
Blog Entries: 2
Сказал(а) спасибо: 3.226
Поблагодарили 1.160 раз(а) в 166 сообщениях
Просто жаба

Довгоочікувана відпустка настала . Приїхав друг , заядлий рибалка , який отримав першу відпустку за декілька років . І скучивши за емоціями та виглядом риби хотів відвести душу . Вирішили їхати на водойму де дуже багато мілкої щуки . Хоча я не любитель ловити шнурків . Але 100 пійманих шнурів за рибалку дозволяють перепробувати всі наявні снасті . Та зробити деякі висновки які допоможуть в майбутьньому.

Наступного ранку чіпляю човна , та їду забирати друга . Вантажимось і через деякий ми на місці . Озеро зустрічає нас легеньким вітерцем і теплим сонцем .

Спускаємо човна . Вантажимось . І ось ,ми вже на воді . Перший заброс і перший шнурок , грамів на 300 , вже відчайдушно борсається на тому кінці . Відпускаю підростати.

Щупелята клюють активно . Жадібно кидаються на блешні воблери . Ми їх безжально топимо . Після точного забросу під лопухи , удар і непоганий супротив . Кажу колезі ”Певно щось більше”. Фонтани бризок , снроба пійти в траву уход піч човна . І тут ,я підіймаю свій трофей . Дивлюся на обличчя друга , яке розплилося в посмішці ,та вимовивляю лише одне слово “ЖАБА” . По всьому озеру було чути наш сміх . Я піймав здоровенну , зелену жабу . Таких великих в житті не бачив . Зробили пам’ятні фото . Цілувати на прощання не став . А якщо, і справді царівною стане ? Що дружині казати ? Не повірить!
Тому відпускаємо так . Хай чекає свого принца .
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_0587.jpg
Переглядів: 814
Розмір:  166,7 КБ
ID:	287098   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Реэкспонирование Изменение размера IMG_0259.jpg
Переглядів: 844
Розмір:  67,5 КБ
ID:	287099   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Реэкспонирование IMG_0244.jpg
Переглядів: 792
Розмір:  109,4 КБ
ID:	287100   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  Реэкспонирование IMG_0255.jpg
Переглядів: 1240
Розмір:  87,9 КБ
ID:	287101  
SE2U зараз поза форумом  
60 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей