Перегляд одного допису
Старий 04.06.2017, 12:50   #26
Ворсклянец
 
Реєстрація: 13.11.2010
Звідки Ви: г. Полтава, землеустроитель
Дописи: 275
Сказал(а) спасибо: 2.612
Поблагодарили 1.938 раз(а) в 97 сообщениях
До цієї рибалки я готувався заздалегідь. Наварив каші, підігнав щільно робочий графік поїздок - і ось, близько сьомої вечора, після напруженого трудового дня, перший кормачок летить у псільську ямку. Годую завзято, годую - годую, але лише зажерливі верховоди, що прибули з Дніпра на нерест, несамовито сіпають опариша. Нічого - ніч попереду, прийде крупняк. Крупняк не прийшов, але вранці трапився хрестоматійний випадок. Вимотую снасть, щоб набити годівничку і відчуваю супротив на тому кінці шнура: тисне під брову (Карась, непоганий, подумав ШТІРЛІЦ - ось тобі, подумав Карась в особі щупака). Я подумки попрощався з гарним гачком, але він не відпускав свою здобич. Для мене, запеклого спінінгіста, було дивним тримати в руках майже чотириметрове вудилище, на якому разом з кормаком щупеля виробляло свічки???!!! Семисотграмове щученя ковтнуло верховода і зачепилося за краєчок щелепи. Потім влетів головень, який ослабив шнур і далі топтав кашу. От і вся рибалка. Вечір/ніч/ранок з майже нульовим результатом. На мою думку, треба шукати рибку біля великих закорчованих купин, бо трави і латаття ще досить мало, відсутній прихисток, а голий приямок - вже не те. І ще одне - перевага за рослинними насадками, так що вже дійсно літо... Усім НХНЛ.
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_4205.jpg
Переглядів: 1077
Розмір:  152,8 КБ
ID:	636653   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_4203.jpg
Переглядів: 562
Розмір:  149,1 КБ
ID:	636654   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  IMG_4204.jpg
Переглядів: 505
Розмір:  151,7 КБ
ID:	636655  
Ворсклянец зараз поза форумом  
40 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей