Перегляд одного допису
Старий 23.12.2015, 21:32   #387
Dohtur78
Banned
 
Реєстрація: 19.05.2011
Звідки Ви: Луцьк
Дописи: 3.204
Сказал(а) спасибо: 8.630
Поблагодарили 16.168 раз(а) в 1.894 сообщениях
Exclamation Вузлик

Цитата:
Допис від MaxFish Переглянути допис
Обычно флюр и леску вяжу этим ...
Цитата:
Допис від Freshman Переглянути допис
Это вроде импрувд клинч. У меня на нем тоже развязывался флюр. Паломар решил эту проблему раз и навсегда.
Оскільки мова пішла за вузли і,як зрозумів,мало хто вміє прив'язувати флюорокарбон до шнура,то покажу всім найкращий в світі вузол для цього. Я,свого часу,різного роду вузлам присвятив багато часу,свої придумував,модернізував і удосконалював існуюючі,так що знаю про що говорю.
А цей вузол мені показав один молодий товариш,я його спробував і все ... Іншим нічим не в'яжу більше.
Перед тим,як ознайомити,нагадаю аксіому всіх вузлів:90% вузла—це вміння правильно його затягнути.
І ще одна умова:флюр має бути товстішим,ніж шнур (зазвичай так і є).
На фото з правого боку в нас "флюр" (темніший колір) і світліший-"шнур". На флюру зав'язуємо звичайний вузол,затягуємо і лишній кусочок відрізаємо.(Не став на шнурівці різати,бо дружина насварилася би. ) Складаємо вдвоє шнур,обмотуємо три-чотири рази і вушко накидаємо на вузол флюра,підводимо до витків і ПРАВИЛЬНО АКУРАТНО затягуємо,тягнучи разом за основну частину шнура і кусочок того,що біля нього,поступово наближаючи до вузлика на флюрі. В результаті ми отримуємо надміцний (наскільки це можливо) "вузол без вузла",який в'яжеться секунд 15-20. Отже,поетапне прив'язування флюра в фото,наскільки була можливість.
ФОТО ВУЗЛА







Впевненний,що вузол сподобається всім,окрім Сашка mansa,бо він "манав" щось там змінювати стосовно вузлів. Вчіться в'язати і не пошкодуєте !
P.S. А до скептиків прохання від незнання і,використовуючи свій досвід і логіку,не засерати "ефір",щоб нормальних хлопців з толку не збивати.

Востаннє редагував Dohtur78: 23.12.2015 о 21:43.
Dohtur78 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
19 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей