Перегляд одного допису
Старий 17.02.2012, 13:44   #39
Dohtur78
Banned
 
Реєстрація: 19.05.2011
Звідки Ви: Луцьк
Дописи: 3.204
Сказал(а) спасибо: 8.630
Поблагодарили 16.168 раз(а) в 1.894 сообщениях
Цитата:
Допис від Любыч Переглянути допис
И вообще, почему я должен писать только хорошие отзывы? Потому что все тут пишут хорошие. Должно же быть противоположное мнение. Всегда должен соблюдаться баланс. Это законы природы и мироздания.
Не хочу Вас образити,але в такому підході дуже прослідковується люмпенський підхід "критиканства" .... На цей мотив було відзнято "совєтом" мультфільм "А Баба Яга против ...." Якщо щось не подобається,неадекватна ціна і товар не підходить,то,наскільки мені відомо,людина його не купує ... Чи,можливо,я помиляюся ?! І ще,Ви нікому нічого не "должны",окрім того,щоб аргументовано,коли виникло бажання,висловити свою думку ... А тут просто проблема в тому,як з"ясувалося,що у Вас пальці завеликі ... Так це елементарно вирішується:купуєте карабіни для альпінізму і їх використовуєте в якості застібок !
А взагалі,порада:приловчіться і отримуйте естетичне задоволення не лише від самого процесу зваблювання майбутніх трофеїв,але і від користування ЯКІСНИМ рибальським спорядженням,куди і входять застібки від Володимира,і тоді у Вас пропаде будь-яке бажання "лити понос" на хороші вироби !
Вибачте,якщо щось не так !

Востаннє редагував Dohtur78: 17.02.2012 о 13:55.
Dohtur78 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
12 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей