Перегляд одного допису
Старий 02.09.2015, 09:08   #12
Суканець Роман
 
Аватар для Суканець Роман
 
Реєстрація: 22.01.2014
Звідки Ви: Новий Розділ
Дописи: 85
Сказал(а) спасибо: 266
Поблагодарили 1.291 раз(а) в 147 сообщениях
Привіт! Був вчора на Дністрі ! Планував,з ночівлею, -щоб під вечір і зранку покидати по жереху,а поміж тим половити на фідер...
Вже на початку мій грандіозний план опинився під загрозою через те,що до річки зміг добратись в десятій годині вечора ...І вже в темноті став шукати місце,щоб стати на фідер! Тут ще ...приїхали дайвери і як малі діти почали хлюпатись і блимати фонариками... -видно нічого не впіймали,раз дуже скоро забралися...
Я змінив місце...Потім ще одне -з інтервалом в годину переходив в іншу точку, бо не було жодної покльовки. І так,година друга,стою я на обривистому березі, де мало місця і з трудом кидаю, але хоча б клює!)
Клює непогано,та втома дається в знаки і мене клонить на сон... в якийсь момент "схиляюсь до купання")) ,але тут же прокидаюся і широким кроком ледве стримуюсь !)) ,ще й світлячок почав двоїтись...Змотав фідер!
Було ще досить темно, але я вже зібрав спінінг і вчіпив приманку, та й присів на стільчик в очікуванні тої години... Мля,проспав,на дворі вже біли день,жерех товче малька... зимно пі..єц!
Протер очі і пішов ловити... Що я тільки не пробував,змінював приманки по декілька разів,змінював кути їх подачі,але жодної покльовки так і не було!
Висновок: вночі треба спати,а зранку,на тверезу голову,його шукати!))

Востаннє редагував SL: 08.09.2015 о 13:46.
Суканець Роман зараз поза форумом  
43 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей