Перегляд одного допису
Старий 24.02.2009, 13:25   #33
Виннипушка
 
Аватар для Виннипушка
 
Реєстрація: 20.09.2006
Звідки Ви: Киев, Лесной массив
Дописи: 456
Сказал(а) спасибо: 302
Поблагодарили 414 раз(а) в 48 сообщениях
Цитата:
Допис від Trolik Переглянути допис
П.С. Дані пропозиції не плід хвилинного помутніння свідомості. Вони народились не вчора, а обдумувались довгими зимовими вечорами. Прикидував різні варіанти, нмсд знайшов оптимальний. Варіантів було багато...
От як на мене то такі пропозиції є цілком слушними, це виважені та виношені не один день в голові ідеї. Мені як людині що любить фідер, та трохи в цьому розуміється, на даному етапі своєї просунутості важко віднести себе до спортсмена, бо то є велика праця, досвід та безліч жопочасів проведених на водоймі. Але ж свою просунутість залюбки хотілося б підвищувати, та оцінювати свої досягнення можливо тільки на отаких змаганнях таких самих аматорів як і я. Рівень аматорів з року в рік стає де далі вищим і тому можливо після якогось сезону я зрозумію шо все чувак, пора тобі пробувати спортсменів обловлювати і то вже буде другий етап розвитку своєї просунутості. А так коли в тебе нібито й є розвиток, а на аматорських змаганнях тебе все одно кожного разу обловлюють спортсмени, то вже в мізках зароджується крига, яка охолоджує мій мозок і думки мої про бачення себе спортсменом теж холонуть.
З другого боку ловити поруч зі спортсменом то є безмежний досвід і особистий розвиток стрімкіше піде вгору безперечно.
Виходе, що спортсмен на аматорських змаганнях і зайвий і потрібний одночасно.
Тому мені подобається те що пропонується, бо буде можливо більш реально оцінити свої здобутки та перейняти корисне від спортсменів, та й спортсменам теж буде думаю більш цікаво побадатись між собою ніж вигравати в аматорів. При цьому буде завжди цікаво дізнатись різницю загального вилову між першими місцями від обох сторін.
Виннипушка зараз поза форумом