Перегляд одного допису
Старий 17.06.2018, 18:21   #97
e$tet
 
Аватар для e$tet
 
Реєстрація: 27.04.2012
Звідки Ви: Київ "Не стидайся – то твоя земля Не стидайся – то Україна Добре там є де нас нема..." (Скрябін)
Дописи: 1.111
Сказал(а) спасибо: 5.118
Поблагодарили 10.352 раз(а) в 647 сообщениях
-Б-Бдзззззззззззззззинь...бззззззззиииинь,- так не по доброму, мов дражнячи, лунав звук фрикціону десь позаду, з сусіднього човна.
-Нервує він мене, - кажу я.
-Хто? - здивовано випалив Сашко.
-Отой дід з фрикціоном,- показую пальцев у напрямку невеличноко човника, метрів з 50 від нас.
-З переднім чи заднім?
-Буг..г...г.....агашенька))))))))….дід з фрикціоном)….і бабка з байтранером,- не втримавшись від сміху додав я
Так, починався цей,сповнений позитиву, ранок дивовижної краси. Ранок, якого так чекає кожен спінінгіст.
В цьому сезоні прийняли з Сашком для себе рішення не розмінюватись на купу комплектів снастей, щоб перекривати всі можливі і неможливі умови ловлі. Якщо це судак – то унцові палки під великі глибини і серйозну рибу, якщо це окунь – то це лайти, які дозволяють ловити полосатого із максимальною ефективністю. Подивимось, які результати принесе це рішення.
Тому в човні сьогодні лежали тільки Тікт Біфо і Фафорит Імпульс. Два рибалки – два спінінга.
Далеко за окунем не хотілось їхати, тим паче маємо вже купу напрацьованих точок в столиці. Ну а пресинг то таке, все одно нашу рибу не впіймають
Перші полосаті почали позувати перед об’єктивом на сході сонця і планомірно "зникати з радарів" годині о десятій. Прогнозовано для Києва. Та цього часу було вдосталь, щоб задовольнити потреби невибагливих рибалок)
По приманках взагалі не можу виділити якоїсь статистики. Ловило в певній мірі все: Keitech Swing Impact, Reins Babling Shaker і Grub, твістери від L-Baits і різноманітні копії від Select. Так, як місцини тут "міцні" з величезною кількістю донного сміття, ловили виключно з офсетами, чудові результати показують вже не перший сезон Decoy Worm 17 – товста проволока, яка не ріже м’який силікон і ніжну пащу окуня.
Душу відвели, чого бажаю і всім правильним рибацюгам. Настуного разу поїдемо…. Та хто його знає, куди й поїдемо. Планів то ого-го, знайти б час на все.
НХНЛ, друзі
П.с. Здивувала величезна кількість дрібного судака. Будь-ласка, відпускайте, думайте про своє майбутнє і майбутнє своїх дітей!
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  _MG_6977-Edit.jpg
Переглядів: 7866
Розмір:  416,6 КБ
ID:	720954   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  _MG_6982.jpg
Переглядів: 818
Розмір:  315,7 КБ
ID:	720955   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  _MG_7007-Edit.jpg
Переглядів: 752
Розмір:  376,0 КБ
ID:	720956   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  _MG_6991.jpg
Переглядів: 774
Розмір:  359,6 КБ
ID:	720957   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  _MG_7029.jpg
Переглядів: 872
Розмір:  340,6 КБ
ID:	720958  

Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  _MG_7039.jpg
Переглядів: 661
Розмір:  322,4 КБ
ID:	720959  

Востаннє редагував e$tet: 18.06.2018 о 22:11.
e$tet зараз поза форумом  
54 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей