Перегляд одного допису
Старий 17.08.2019, 06:47   #571
Ленин-Гриб
 
Реєстрація: 22.09.2017
Звідки Ви: Киев
Дописи: 87
Сказал(а) спасибо: 429
Поблагодарили 522 раз(а) в 46 сообщениях
15 сепрня. Район Клавдієвського лісництва.

Цитата:
Допис від Prima Переглянути допис
Вирішив перевірити ліс в районі Клавдієва-Микулич. Грибів не багато ...
Грибів не багато... Ну, так правильно, я ж там за день до Вас все визбирав.
Жартую. Я хотів знайти печериці на тому місці де я колись їх бачив, але так і не знайшов.
Натхненний фото молодих красноголовців в звіті Grysepet від 14.08 я вирішив перевірити і свої місця, де місяць тому назбирав три відра красноголовців.
На місце я прибув не дуже рано, десь годині в 11-тій. А куди поспішати, якщо Prima буде тільки завтра?
Прибув я ліс і що вам сказати? Грибів багато немає. Мої місця виявилися не тільки моїми місцями, але й місцями місцевих жителів, в першу чергу. Трава в грибних місцях була прим'ята всюди. Назбирав я десь чверть мого 12-літрового відра молодих красноголовців. З того, що зовсім не було старих грибів, я зробив висновок, що там дня три назад були грибники. Трава вже пожовкла. Під березами були підберезовики, але, майже всі червиві. Які молоді, то можна ще залишити шапинку.
Пішов шукати в соснову посадку маслюки - дуже мало. Попадаються молоді тверді і не червиві, але більшість - доторкнись до шапинки, а вони вгинаються. Пішов на свої дві точки з рижиками - немає, тільки даремно пройшовся. Я ще збирався йти на нові місця, кудись подалі - думаю, а може лисички знайду. Захожу в лісок, самий ближчий до населеного пункту. Там бувають гриби, але там все ходжене-переходжене. Йду по стежці не далеко метрів 50 від кінця лісу. І тут бац! Білий гриб. Думаю: "Звідки? Звідки ти тут взявся такий?" Я два роки ходжу по цих місцях ні одного білого гриба не знаходив. Люди знаходили - я ні. Сироїжки знаходив - білих не бачив, хоч там, взагалі-то, дуби. І тут повертаюсь назад, метра два від мене, я мимо нього пройшов, ще білий. Дивлюсь на право - в трьох метрах під листком теж білий ховається, за деревом теж білий. Повернувся наліво - два молоденьких, а далі ще один. Відійшов в сторону, щоб листям загорнути підрізані ніжки, бо ніжки потрібно було вкорочувати, бо червиві, а там ще красень стоїть. Ну думаю: "Почалося! А там масив дубово-сосново-березово-осоковий чималий такий. Зараз шляхетних грибів назбираю". А дзуськи! Оця вся радість була на клаптику 5х20 метрів,знайшов штук 12 молодих, а далі пусто. Ще групку моховиків знайшов. Ви'ходив годин 6, але душу відвів. Назбирав десь 2/3 свого відра, кілограма три, а може й трошки менше. Води з собою мало взяв - довелося їсти вужину і чорницю - солодкі, соковиті ягоди. А ще після того, як Gen_Red, дякувати йому, опублікував відео, часто зустрічаю іргу, а до цього думав, що то вовчі ягоди. А ще в лісі бачив ось такі маленькі низенько-ростучі ягідки. Не підкажете що це (на останньому фото)? Фото білих грибів може здатися, що це один гриб, але це три різні.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg P90815-113745.jpg (110,5 КБ, 258 переглядів)
Тип файлу: jpg P90815-115200.jpg (100,7 КБ, 256 переглядів)
Тип файлу: jpg P90815-115453.jpg (99,5 КБ, 233 переглядів)
Тип файлу: jpg P90815-143603.jpg (114,2 КБ, 276 переглядів)
Тип файлу: jpg P90815-143633.jpg (109,6 КБ, 295 переглядів)
Тип файлу: jpg P90815-144257.jpg (121,5 КБ, 276 переглядів)
Тип файлу: jpg P90815-172213.jpg (150,7 КБ, 234 переглядів)
Тип файлу: jpg P90815-162919.jpg (89,8 КБ, 285 переглядів)
Ленин-Гриб зараз поза форумом  
38 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей