Перегляд одного допису
Старий 29.09.2020, 18:36   #453
Lammer
 
Реєстрація: 22.02.2012
Звідки Ви: г.Суми
Дописи: 341
Сказал(а) спасибо: 446
Поблагодарили 1.045 раз(а) в 133 сообщениях
Цитата:
Допис від SHREDDER Переглянути допис
Так а в чем отличие?) Проволока + смола лак. Я так делал чертей для гирлянды раньше - только проволока была медная ибо вес ненужен (на фото).

И кстати я лично отказался от этого варианта ибо
а)многие считают что ребра проволоки имитируют насекомое и должны остаться выпуклыми
б) слой смолы/лака увеличивает объем тела причем бесполезно, что плохо.

Я не срача ради)) называйте как хотите, просто инфа)
Ну дивіться. На моїх "чортиках "
я стараюсь робити шар смоли мінімальний, він там не для краси, просто за моею технологією ( вже боюся називати моєю, а вдруг зуєв) гачки одинарні , облужені, заложені в "трубочку" зроблену з вольфрамової проволоки. Відомо, що вольфрам не паяється від слова зовсім, тому гачки скріпляються запаюванням як між собою, так і до вкладеної паралельно в "пакет" з ними проволоки з латуні, якою на виході з трубочки три гачки ще обкручені і все це добре пропаяно. Фіксація перевірено експериментально - держе міцно - не вивертає гачки ніяк. З іншого боку зроблене кільце з цієж проволоки для привязування до лесіні. Лак потрібен, щоб заповнити пустоту всередені, щоб латунна проволока не проверталася і неламалася від цього. Зафіксувати. Те що поверху наноситься - більше з за того що не виходить всередину залити, а ззовні щоб не попало. Ви, як зрозумів, робили ваші чорти на готових трійничках, тому там все можна зробити простіше. Намотав, покрасив- готово. Я ставив за ціль зробити саме маленьку приманку, з маленькими гачками, і чомусь я впевнений, що зігнута форма (типу банан) більше буде приваблива для рибок, адже в живій природі не буває ідеальних рівних,, ідеально прямих, пропорціональних об"єктів. Думається що цей "чортик" схожий по формі на мотиля обовязково "вистрілить" цієї зими. Аби дав Бог зими і льоду до неї в комплекті. Якщо назва, придумана мною занадто претензійна до цього виробу , то я зовсім не предентую ні на авторство ні тим паче на якісь права. Просто мої чортики дещо відрізняються від інших а тому чому їм не надати назву по місту де вони вироблені? Якщо якийсь пан Зуев зробив щось подібне раніше, в мене до нього претензій не буде, все в цьому світі вже колись десь було і все повториться. )))
Lammer зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням