Перегляд одного допису
Старий 25.12.2014, 19:34   #4
Dohtur78
Banned
 
Реєстрація: 19.05.2011
Звідки Ви: Луцьк
Дописи: 3.204
Сказал(а) спасибо: 8.630
Поблагодарили 16.168 раз(а) в 1.894 сообщениях
Сезон 2014 все ...

Відійшовши від теми,хочу відмітити,що минулий сезон подарував масу нових емоцій і знань,які залишаться приємними спогадами на все життя,хоча,якщо бути відвертим,то він не був таким вдалим,як рік 2013. В цьому році я був на риболовлі приблизно разів 50,а в попередньому-~100 ... і риби тоді у нас було значно більше,в силу "високої води ... Але,не дивлячись ні на що,було піймано (і відразу відпущено !!!) немало риби,"потоваришував" з джигом,також достатньо трофейних екземплярів пройшло через мої снасті в 2014 році. Звичайно,в емоційному плані,рибалки трохи зіпсувала нелегка ситуація в Україні,котру спровокував кацапстан,але давайте вірити,що все налагодиться ...
Цього можна було би і не показувати,але це знаково,тому ...
Вчора ввечері,ознайомившись з прогнозом погоди,зрозумів,що залишається лише один день,тобто сьогодні,щоб закрити рибальський сезон 2014 року ... Тому,втікаю вкотре з роботи,гарні місця,настирливе "простукування" ямок,русла,нічого не приносять,окрім маленького окунця і сходу досить приємного розміру (~1.5-2 кг) судачка,який чомусь серед білого дня взяв під самим берегом на невеличкій глибині. Більше нічого доброго не бачив,а може і не відчув,бо протягом цілого дня дув дуже сильний вітер,а тому рибалити було ну зовсім не комфортно.
CIMG1461.jpgCIMG1464.jpgCIMG1463.jpgCIMG1465.jpgCIMG1466.jpg
P.S. Давайте сподіватися,що наступний,2015 рік,буде значно кращим,ніж 2014,у всіх відношеннях,чого всім вам бажаю ! Для тих,кому мало вдавалося проводити час на природі за улюбленним заняттям,в силу тих чи інших причин,зичу побільше таких можливостей,а ледарям,котрі завжди знаходять причину чому не їхати на риболовлю,або віддають перевагу лежати (сидіти) на дивані,біля комп"ютерів,проводячи час на форумах,роздаючи всім і вся цінні поради,кинути цю шкідливу звичку і повернутися обличчям до навколишнього світу.
З наступаючим вас,новим роком і,відповідно,рибальським сезоном !
Dohtur78 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
35 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей