Перегляд одного допису
Старий 12.04.2014, 17:43   #494
tihan
 
Аватар для tihan
 
Реєстрація: 30.04.2009
Звідки Ви: Варва, Чернігівська обл.
Дописи: 243
Сказал(а) спасибо: 380
Поблагодарили 252 раз(а) в 31 сообщениях
Бюджетний нахлист

Шановне панство, радий вас вітати у новому форматі , а саме у нахлисті. Це вже мій третій підхід до, не побоюся цього визначення, мистецтва, у спорті. Чому перші невдалі - географічна специфіка. Північно-східна Україна, а значить середні річки з помірними течіями. Інколи відвідуємо Сейм, Сулу і схожі річки. Але на нахлист тут не зустрічав рибалок. Також, в магазинах, для нахлисту нічого не зустрічав.
По суті. Є шалене бажання спробувати. Але, дивлячись на цінники, прогнози не втішні . Добре знайомий із закордонними сайтами Алі, Ібей та ін, але прогадати теж не хочеться. Цей, перший, комплект, скорше за все буде тимчасовим (перейде наступному початківцю) хоч у тому випадку якщо мене не "вставить", або так вставить що перейду на вищу ланку з певними вимогами під оснастку. Звісно, не виключаю і тішу себе думкою, що придбаю Бюджетний комплект, який буде мене радувати так, що не можна словами описати.
Абсолютно погоджуюся з думкою:
Цитата:
Допис від Андрей_Т Переглянути допис
На мою думку, нічого з "того" я б не брав.
Для ловлі з берега потрібні видлища 9-10 футів.
Негативно відношусь до 2-3 часників, дуже не зручні в транспортуванні.
Катушку можеш брати будь яку, але не з тонким сердечником. Дешеві шнури будуть нагадувати пружинку після намотки.
4та позиція - це запасна шпуля.
Дешеві шнури, типу ноунейм і шекспір, можуть викликати відразу до нахлисту. Мені відомі випадки, коли людина починаючи ловити дешевими снастями, кидала нахлист. Шнури і удочки "дубові", кидати важко і тп.
Отже, потрібно вибрати золоту середину між ціною і якістю.
Спробуй пошукати в наших барахолках. Іноді продають непогані комплекти 5-6 класу. Люди переходять на наступний рівень, купують більш дорогі снасті, меньшого класу і тп.
Яко шукати на ебеї, то радив би на англійському, з американського дорога пересилка.
Це моя особиста думка, можливо я в чомусь не правий.
От на такі, перехідні комплекти, або від тих, кому нахлист не "вставив" я би і шукав. Наразі тут зустрів 2 оголошення:
Перше і Друге
Шановні камради, якщо хтось зустріне на барахолках цікаві комплекти, прошу кинути приватне повідомлення. Також, якщо це не перечить правилам форума, прошу дати набої на барахолки по нахлисту.
П.С. У мене вже є котушка, Tica S105M (знайшов коли пірнав), почитав, і зрозумів що вона для 2-3 класу. При цьому, наскільки я зорієнтувався, мені потрібне щось близько 5-го класу. Перепрошую, якщо десь використав невірну термінологію (перший день досліджую тему нахлисту).
Заздалегідь вдячний за відгуки!
tihan зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням