Перегляд одного допису
Старий 22.07.2009, 22:18   #9
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
Продовжується реєстрація.

Отримано заявки Одеса-1 та Одеса-2.
2 brat
Руслан, ну нічого не зробиш, така вона вже та Набережна...
З одного боку дуже зла та "цюпка як обценьки", а з іншого, не гумова вона... 10-12 метрів можна застосувати при умові, що всі будуть ловити на дистанції 10-12 метрів. Це з урахуванням течії на даний момент часу... Якщо хтось хоче звинуватити КФРС чи мене особисто в тому, що я не хочу допустити на ЧУ-09 (фідер) спортсменів з Франківська, той певно не знає, з якою високою повагою я відношусь до провідної (принаймні у питаннях спортивного фідеру) регіональної федерації України. Я просив би не робити скороспілих (а тим паче заполітизованих) висновків. Я просив би направляти заявки. А вже виходячи з кількості цих заявок та стану подачі води з Київської ГЕС, КФРС буде приймати рішення про ширину, довжину та глибину секторів. Наразі я не бачу двох заявок від Франківська. Тому і не маю жодної змоги обговорювати це, безумовно важливе, питання...
П.С. Президентом КФРС поставлене завдання провести турнір на максимально високому рівні. Ми будемо докладати зусиль для досягнення цього завдання. Але, з урахуванням геометричних та фізичних умов акваторії. На жаль, деякі обставини від нас не залежать...

Востаннє редагував Trolik: 22.07.2009 о 22:40.
Trolik зараз поза форумом