Перегляд одного допису
Старий 26.12.2023, 18:29   #344
Cooken
 
Аватар для Cooken
 
Реєстрація: 25.02.2009
Звідки Ви: г.Житомир. Посудомойка)
Дописи: 1.671
Сказал(а) спасибо: 7.416
Поблагодарили 49.248 раз(а) в 1.343 сообщениях
Ніжна - СОЛОДКА. (с)

Друзі, бажаю здоров'я, сьогоднішній день я запам'ятаю ну реально на довго...

Взагалі не планувалась риболовля, з самого ранку поїздка у місто, дружина попросила поїхати з нею докупити на свята деякі продукти та по приїзду додому, я повинен був зварити щось на вечерю ...

Методом переконань і скиглення я вмовив її відпустити мене на річку біля хати, хвалити Бог є поряд де можна порибалити ...

Перше що попало під руки нано-блюбік, шимано суаре і 0.2# нитка (Sunline Siglon PE х4 150m ) мікросумочка від акрополіс, ну і монтажів жменя.

Компанію мені склав мій Хаскі Хенк, і всю риболовлю нас супроводжувала мряка і похмура погода ...

По дорозі до річки зустрів сусідку, а, ти сюди до нас на річку? що в тому "болоті" крім жаб водиться? там взагалі риба є*? Кажу ну трошки є, буду пробувати, так скажімо зроблю дві справи, вигуляю собаку і спінінг покидаю ...

Багато пройшов точок, нуль... нуль... нуль ... жодного контакту, перепробував багато всього, мікро твістера, селект джавік, аля-танта - тупо ЗЕРО ...

Ну думаю ще в лісі є одна ямка вона буде останньою локацією на сьогодні й біжу додому, дощ по трохи то спадав, то навпаки підсилювався ...

Мікро джиг-ріг 0.9 грамів (вольфрам від дніпро-свинец) мацьонькій офсет ( декой - Hook Mini 8#) І вирішив почепити самого маленького з представників сімейства ізі шайнерів ... 2" ...

Яма, поворот, перекат, ну прям - класика з класик, правило першого закиду - зачеп якій ледве не вирвав цей "іграшковий" спінінг у мене з рук ...

Орієнтовно три хвилини боротьби й все як в тумані, і саме цікаве, туман сьогодні також був ...

На хвилинку вага 2.740 - нано-блюбік до 1.5 грами, нитка 0.2 - га, це справжній трофей - лісового струмка ...

Декілька фото відпускання, навіть не робив більше жодного закиду, відразу пішов додому з хвилею нереальних емоцій ...

ФАВОРИТ - я просто закоханий в тебе, дякую що ти Є!

Пам'ятаємо кожний день кого ми повинні дякувати кожного дня за змогу вийти до води ... ЗСУ!

З повагою Юрій Вознюк.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg 1.jpg (68,6 КБ, 103 переглядів)
Тип файлу: jpg 2.jpg (106,5 КБ, 119 переглядів)
Тип файлу: jpg 3.jpg (65,7 КБ, 121 переглядів)
Тип файлу: jpg 4.jpg (133,9 КБ, 117 переглядів)
Тип файлу: jpg 5.jpg (110,2 КБ, 100 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_6811_обработано.jpg (134,7 КБ, 103 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_6813_обработано.jpg (129,0 КБ, 97 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_6817_обработано.jpg (198,1 КБ, 98 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_6820_обработано.jpg (66,8 КБ, 102 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_6832_обработано.jpg (123,6 КБ, 99 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_6875_обработано.jpg (122,0 КБ, 99 переглядів)
Cooken зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
16 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей