Перегляд одного допису
Старий 28.12.2013, 16:35   #665
Dohtur78
Banned
 
Реєстрація: 19.05.2011
Звідки Ви: Луцьк
Дописи: 3.204
Сказал(а) спасибо: 8.630
Поблагодарили 16.168 раз(а) в 1.894 сообщениях
Цитата:
Допис від Dohtur78 Переглянути допис
ДАЛІ БУДЕ ...
На минулому тижні писав про свої враження від тонкого шнура в офісних умовах ... І цілий тиждень мене мучив "рубачок" що буде,коли я це спробую на водоймі.
Тому,жертвуючи нормальним джигом,сьогодні вранці прийняв рішення поїхати кудись недалечко,щоб порибалити. І ось що отримав в результаті ...
"Промікрушивши" декілька годин дводюймовими приманками з "чебурашками" вагою 2,3 і чотири грами не заробив ЖОДНОЇ навіть мікроврізки. З десяток разів,коли були зачепи,спеціально провокував (без фанатизму) врізки,але все добре. Не можу не відмітити і той факт,що отримав чотири бороди,з якими також справився без особливих зусиль,адже це також немаловажливо з товщиною шнура #0.3, по японській класифікації. Щодо дальності польоту приманки ніяких сюрпризів,своїх 15-23 (на око) метрів добивався без проблем (погода доволі вітряна і напрям вітру "в лице"),але не можу не сказати,що при цьому всі центробіжні грузики було відключено (напевно, я їх взагалі познімаю),а осьовий тормоз підтягував так,щоби,навіть тоді,коли трусив спіннінгом,приманка залишалася нерухомою ...,за те летіла ...
І декілька слів про спіннг Мебару М:набагато чіткіше відчуваються покльовки різного "бздоття",ніж з Курехою,спіннінг все більше доводить свою значимість для таких,зовсім нечастих рибалок.
Тому,на сьогоднішній день,вважаю питання з шнуром, для ультралайту з використанням кастингової снасті,особисто в мене, вирішено,це однозначно Varivas Light Game Mebaru #0.3 (або,якщо буде потрібно #0.4)...
Ну і,як зазвичай,для тих,кому цікаво, декілька мініатюр ...
CIMG0604.jpg CIMG0602.jpg CIMG0592.jpg CIMG0582.jpg CIMG0577.jpg CIMG0578.jpg CIMG0580.jpg CIMG0579.jpg CIMG0598.jpg CIMG0595.jpg
Dohtur78 зараз поза форумом  
22 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей