Перегляд одного допису
Старий 05.12.2007, 18:37   #125
Trolik
Слава Україні!!!
 
Аватар для Trolik
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ, Феофанія
Дописи: 5.597
Сказал(а) спасибо: 7.088
Поблагодарили 5.429 раз(а) в 2.112 сообщениях
Cool

Та ніфіга не переконав. Бо, вибач на слові, путаєш тепле з м'яким. Я дав посилання на чітке визначення зоопланктону. Треба - підтягнемо і ми тили. Д.б.н. Протасов О.О. (Ін-т гідробіології) к.б.н. Олексієнко В.Р., к.б.н. Подобайло А.В. (обидва - КНУ ім. Шевченка, кафедра зоології, іхтіологи). А для лікбезівського рівня рекомендую прочитати праці проф. Зімбалєвської та хоча б взяти в руки "Біологічний енциклопедичний словник" (М:, "Советская енциклопедия", 1986. С.217). Суть питання в тому, що зоопланктон є занадто дрібним, щоб слугувати кормом коропу у віці "начиная с 4-5 года". Безперечно, в ході вентиляції зябрів крупний короп не тільки може, а й неминуче захоплює якісь незначні частки зоопланктону, але вони не складають "основу его рациона". Основу раціона коропа складають, в залежності від пори року і пагони комишу, і личинки бабок, і раки і власна молодь. А ти нас намагаєшся переконати, що короп - фільтратор. Таки ні, не фільтратор. Будова зябер та ротового апарату показує на характер харчування. Рот нижній, висувний. Корм береться з дна. Саме на дні короп шукає поживу, риючись у детриті. Тому коропа можна назвати детритофагом, бентофагом але не фільтратором.
П.с. Сергію, я вважаю, що ти просто невірно зформулював свою думку. Я виразив здивування. У відповідь не почув аргументів про зоопланктон у кормовому забезпеченні риб у віці 4-5 років. І нафік мені ціни на комбікорм? Це що - спроба повести дискуссію в бік?
Trolik зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням