Перегляд одного допису
Старий 01.03.2013, 09:14   #4460
Евгений Кравченко
 
Аватар для Евгений Кравченко
 
Реєстрація: 09.04.2010
Звідки Ви: Только не здесь
Дописи: 1.960
Сказал(а) спасибо: 10.055
Поблагодарили 5.288 раз(а) в 1.060 сообщениях
Цитата:
Допис від tihan Переглянути допис
Парні, такий фізіологічний трабл, який вимагає підгонки галоші під стопу. Розмір ноги 42. Високий підйом ноги. На цьому підйомі пережимає ногу і плавати стає Дуже не комфортно. Треба виходить на берег, знімати ласти, на 5 хв., потім знову годинку можна поплавати. Так от, плаваю в БС Дайвер 47-48, носок 7мм - гуд. В 10 мм, вже пережимає, але плавати можна (на глибині, коли носки трішки обжима вже комфортніше).
Літом хочу плавати в 5 мм. Калоші взяв 45-46 (звісно БС Дайвер, щоб перекидати пластини, і не добавлять отворів в карбоні). Для моєї конфігурації ноги, в підйомі вони пережимають. Це вже друга спроба плавати в 5 мм і в калошах 45-46.
Головне питання: Як їх розтягнути в районі підйому? Там така гума, що тепло, її, скоріше за все не потягне. Хіба що зіпсує... . Була думка "вибрати" товщину в районі під підйомом інструментом типу бор машини, які використовують на шиномонтажі. Розглядаю варіант, розрізати де жме, і вклеїти клинок.
Якщо хтось зміг деформувати БС дайвер, розкажіть як зробили! . На днях, для візуального розуміння викладу фотки як на нозі і де жме.
Дякую!
Деформируешь под 10 потом не сможешь плавать в 7 и так без конца. Нужно или иметь несколько калош .Или плавать все время в 10 ИМХО.
Я и зимой и летом плаваю в 7 .
Евгений Кравченко зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
geaves (01.03.2013), Тарас (01.03.2013)