Перегляд одного допису
Старий 22.12.2012, 18:20   #907
Radul
 
Аватар для Radul
 
Реєстрація: 12.09.2009
Звідки Ви: Рівне
Дописи: 1.024
Сказал(а) спасибо: 7.699
Поблагодарили 7.721 раз(а) в 684 сообщениях
недавно по зомбоящику бачив в якійсь передачі готували червоний борщ з жариними карасями, вирішив спробувати так як в нас заведено кожен день їсти рідке тобто суп і вийшло вдало.

сам борщ вариться на рибному бульйоні, я варив без приправ, підійде голова, хребти.
а в цей час на пательні обжарюємо цибулю, моркву та червоний буряк, для збереження кольору буряка на початку смаження можна легенько скропити оцтом, трішки підсолодити цукром, зовсім небагато, коли все це буде напів готове заливаємо бульйоном щоб тільки покрило і в пательні протушуємо.
в рибному бульойоні варимо картоплю і добавляємо з пательні овочі. за 10 хв до завершення в наш борщ вкидаємо обсмажену готову рибу, я брав філе. + лавровий лист, перець духм"яний, чорний та сіль.
дуже смачно, рибного смаку невідчувається, запах схожий на рибну консерву в томатах.
якщо порівняти уху та цей борщ з рибою то на мою думку борщ більше домашній-якось так, по іншому пояснити не можу.
похвалився новим рецептом так мені сказали що бабусі варили такий самий тільки зелений з щавлю та риби, а моя мама варила уху з сушеними грибами, каже батько не довго сміявся. такщо є ще над чим працювати.
смачного!
Radul зараз поза форумом  
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Hunter (22.12.2012), SERDIТЫЙ (22.12.2012), stas4 (24.12.2012), Vasil' (22.12.2012), Валерий ua (22.12.2012), Паша Лахай (23.12.2012)