Тема
:
Хреновуха
Перегляд одного допису
26.09.2012, 10:39
#
140
zbb
mista ryba lowa
Реєстрація: 27.02.2008
Звідки Ви: Осокорки
Дописи: 5.694
Blog Entries:
1
Дякував: 11.701
Дякували 11.448 раз(и) в 2.278 повідомленнях
У меня первая литра поспела, приятнее чем водку пить намного.
zbb
Подивитись профіль
Знайти дописи від zbb
View Blog