Тема
:
Коза-2012
Перегляд одного допису
11.09.2012, 12:40
#
5
zbb
mista ryba lowa
Реєстрація: 27.02.2008
Звідки Ви: Осокорки
Дописи: 5.694
Blog Entries:
1
Дякував: 11.702
Дякували 11.449 раз(и) в 2.278 повідомленнях
Цитата:
Допис від
krot123
А можно поподробнее что за фестиваль?
Традыцийный, черным по белому же написано
zbb
Подивитись профіль
Знайти дописи від zbb
View Blog