Перегляд одного допису
Старий 25.09.2007, 21:58   #240
Vasyl
 
Аватар для Vasyl
 
Реєстрація: 30.05.2006
Звідки Ви: Київ, вул. Голосіївська
Дописи: 170
Сказал(а) спасибо: 311
Поблагодарили 939 раз(а) в 17 сообщениях
Цитата:
Допис від SEMEN Переглянути допис
Коллеги, на самом деле, давайте уважать труд человека, который старается для всех
SEMEN, читай попередні пости. Там повага і вдячність Роману висловлюється майже в кожному.

Цитата:
Допис від SEMEN Переглянути допис
Если кому жалко 50 грн., то 8.10.07 пускай читают отчёты о соревнованиях здесь.
Питання не в "жалко". Якщо тобі SEMEN не "жалко" грошей, то перераховуй, будь-ласка, на розвиток організації, яку я очолюю, з періодичністю раз на місяць. По бажанню можна і більше

Цитата:
Допис від SEMEN Переглянути допис
Поставьте каждый себя на место Романа... оно ему нада бегать, суетиться, договориваться.
Не треба нікому ставити себе на місце інших. Роман на своєму місці. Це його вибір. І ми йому за це вдячні і чим зможем, тим допоможем, якщо попросить.

Цитата:
Допис від SEMEN Переглянути допис
Я так считаю, если я ничего не сделал (не внёс свою лепту) для организации какого либо мероприятия, то и критиковать организаторов не имею права. Если есть сомнения в чём либо, то у меня всегда есть выбор, учавствовать или не учавствовать...
Ну, не всі такі. Переконаний, що конструктивна критика ніколи не шкодить. І поради, пропозиції, участь в обговореннях - це теж внесок!!! Звичайно, не такий великий, але тим не менш.


Цитата:
Допис від SEMEN Переглянути допис
И ещё проголосовало более 40 человек (я так понимаю большинство тех, кто будет соревноваться), а учавствуют в обсуждении данной темы не более 5-7 человек. Неужели всем остальным тяжело написать пару слов благодарности людям, которые делают для вас праздник. Или хотя бы набрать 2 слова, что заявленные условия проведения соревнований поддерживаю или не поддерживаю. Высказывайте свою позицию.
Голосування вгорі є, також, формою підтримки тих чи інших умов проведення змагань.

І взагалі мені здається, що люди, які, нехай навіть у віртуальному просторі, проводять так багато часу, мають спокійно ставитися до відвертих розмов, обговорень, дискусій. Це ж громада людей. Вона живе, розвивається за рахунок цього. І в таких випадках процвітає...
Vasyl зараз поза форумом