Перегляд одного допису
Старий 21.12.2011, 13:12   #5035
Ворсклянец
 
Реєстрація: 13.11.2010
Звідки Ви: г. Полтава, землеустроитель
Дописи: 275
Сказал(а) спасибо: 2.614
Поблагодарили 1.938 раз(а) в 97 сообщениях
Цитата:
Допис від raleks77 Переглянути допис
раньше было 3 для не членов и 5 для членов УООР интересно откуда цифры такие ? почему не 2 и 4 или 5 и 10 кг?
Шановні, я захотів стати повноправним ЧЛЕНОМ (отут важко визначити - у прямому, а чи в переносному значенні) УТМР. Тобто, сплатив загальний внесок, а потім - внесок в районному осередку, на території якого, власне кажучи, я ловлю. Під час рибалки під'їхали хлопці з кокардами і просвітили, що це не угіддя УТМР і мій квиток... - плачу штраф, аби відчепилися Товаришу, у якого не бло квитка, сказали, що це угіддя - плотить штраф. Отже, ситуація нагадує анекдот про армію "Почему без шапки!?" і, виявляється, що я дійсно ЧЛЕН. При цьому, на невеликій ділянці акваторії, я нарахував дохлого лина з карасем (обоє під кг) та невеличку щучку (не важко здогадатися чому вони повспливали).
Усе дійство, яке відбувається навколо нас, схоже на великий панорамний театр. За лаштунками - зовсім інше життя. Тобто членство в УТМР - це великий знак питання. Я згідний платити членські внески, але не буду, не хочу відчувати себе цапом. А стосовно норми вилову, то на фоні тієї вакханалії, що відбуваеється, норми та обмеження в спортивному рибальстві - просто сміх, а можливо сум. Вибачте, друзі, що дуже намудрив.
Ворсклянец зараз поза форумом  
14 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей