Перегляд одного допису
Старий 04.06.2011, 23:51   #433
iva
 
Реєстрація: 15.01.2008
Звідки Ви: десь трохи нижче Києва :)
Дописи: 542
Сказал(а) спасибо: 2.357
Поблагодарили 2.705 раз(а) в 283 сообщениях
Сьогодні пройшов, практично без проблем. І без всяких рятувальних жилетів. Спершу інспектор влаштував публічний огляд човнів на РОПі, придирався, правда по суті. А потім всіх почав приймати. Народ, у кого не було рятувальних жилетів, купували свідоцтва, що нібито-то вони у них є. Торгує ними організація близька до інспекції. Я в черговий раз вирішив не роздавати «шаражкам» гроші, прихопив один страховочний жилет та компенсатор плавучості нібито драйвер-водолаз. Інспектор зацінив. Все оформив без зайвих питань. Права все таки рекомендував придбати «правильні» рятувальні жилети. Прийшлось пообіцяти.
Що стосується, використання незареєстрованого плавзасобу. Тут важко однозначно щось радити. Один раз я прострочив проходження техогляду на 1 день і попався. Більше жодного разу не зупиняли. Про посвідчення судноводія теж не забувайте. Кататися на незареєстрованому? Тут як вже повезе, але на всяк випадок возіть з собою документи, які підтверджують Ваше право власності. Якщо інспектор попадеться нормальний, то відбудетеся мінімальним штрафом, якщо рейд, то можна і на штраф-площадку попасти. До речі на Корчуватому її якраз відкрили (якщо вірити словам інспектора). Хоча, я знаю людей яких вже більше 10 років не зупиняли жодного разу.
Що стосуються рятувальних жилетів, то київська інспекція вимагає «свої» жилети + сертифікат. Народ матюкається, але купує. Хоча на практиці їх ніхто не використовує. Доволі громіздкі і не комфортні.
iva зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням