Перегляд одного допису
Старий 28.03.2011, 16:04   #33
mans
 
Аватар для mans
 
Реєстрація: 17.05.2007
Звідки Ви: г.Киев
Дописи: 2.039
Сказал(а) спасибо: 827
Поблагодарили 2.661 раз(а) в 688 сообщениях
Цитата:
Допис від megadzilla Переглянути допис
Так входит стоимость доставки 20 евро или нет ? я так и не понял

я оптяь перезванивал в справочную EMS - переспросил. повторили слово в слово - от 20 до 30 кг (в зависимости от страны отправителя) и до 200 евро. стоимость доставки их не интересует и не учитывается.
Вот ответ ДМСУ.
Товар приобретается в США, в интернет-магазине. Стоимость товара 225 USD, что меньше 200 Евро. Товар доставляется экспресс-перевозчиком и я должен оплатить доставку - 77 USD. В результате сумма получается 302 USD, что превышает 200 Евро.
Должен ли я растамаживать мою посылку, ведь цена товара меньше 200 Евро?
Спасибо


Відповідь:
Консультант: Департамент адміністрування митних платежів Дата/час: 09.03.2011 12:15 Текст відповідi: У відповідності до законодавства України (п.п 43,44 статті 1 Митного кодексу України, Закон України від 13.09.01 № 2681-ІІІ «Про порядок ввезення (пересилання) в Україну, митного оформлення й оподаткування особистих речей, товарів та транспортних засобів, що ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України») товари, що пересилаються в Україну в міжнародних експрес-відправленнях вартістю до 200 євро та вагою до 50 кг, звільняються від оподаткування.
Згідно з положеннями статті 249 Митного кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.08 № 1041 «Деякі питання митного оформлення товарів, що переміщуються громадянами через митний кордон України» під час митного оформлення товарів, що пересилаються в міжнародних експрес-відправленнях, сумарна митна вартість яких не перевищує суму, еквівалентну 1000 євро, та/або загальна вага не перевищує 100 кілограмів, визначення митної вартості цих товарів для цілей оподаткування здійснюється без урахування вартості страхування та перевезення (фрахту) до моменту перетинання митного кордону України.

Також вищезазначеними нормативно-правовими актами визначено перелік документів, які підтверджують заявлену митну вартість товарів, що переміщуються громадянами через митний кордон України, а саме:

товарні чеки, ярлики тощо;
рахунок-фактура (інвойс) або рахунок-проформа на товар;
рахунок-фактура на надання транспортно-експедиційних послуг або довідка підприємства-перевізника, яке здійснило перевезення;
страхові документи;
каталоги, специфікації, прейскуранти (прайс-листи) фірми виробника;
висновки про якісні та вартісні характеристики товарів, підготовлені спеціалізованими експертними організаціями, що мають відповідні повноваження згідно із законодавством.

Зазначені документи є підтвердними, якщо вони належним чином оформлені та містять інформацію, за якою можна ідентифікувати наявний товар, і про його ціну (вартість).
mans зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
megadzilla (28.03.2011)