Тема
:
Тахометр самопал
Перегляд одного допису
06.02.2011, 17:46
#
127
AtamaN
Реєстрація: 22.05.2007
Звідки Ви: г. Киев ст.М. Позняки
Дописи: 517
Дякував: 55
Дякували 722 раз(и) в 149 повідомленнях
хотелось шось написать. да лучше промолчу дабы не пополнять ряды флудильщиков.
Пользователь сказал cпасибо:
dberegovoy
(07.02.2011)
AtamaN
Подивитись профіль
Знайти дописи від AtamaN