Перегляд одного допису
Старий 06.05.2010, 17:39   #47
pupil
 
Аватар для pupil
 
Реєстрація: 24.11.2009
Звідки Ви: Київ
Дописи: 157
Blog Entries: 6
Сказал(а) спасибо: 9.816
Поблагодарили 3.347 раз(а) в 99 сообщениях
04/05/2010

І знову фідер. Цього разу вибрався з другом, який хотів порибалити ще на попередніх вихідних, але шашлики на передодні рибалки відмінили для нього рибалку… Усе відбулося по графіку: 4:30 – зустріч і близько 5-ї ранку – ми на тому ж суперсекретному місці. Вільних місць було достатньо, тому вибрали найбільш комфортне для двох фідерів (напарник вперше освоював фідер), проміряв дно, закліпсувався десь на 35м, тільки закинув – відразу ж пристойна покльовка і товарна плотва була успішно доставлена на берег. Знову закинув, передав фідер камараду і почав налаштовувати снасть собі. Якщо коротко, то поки я «звів курок» на першому фідері відбулося більше 5-ти покльовок, 3 з яких було успішно реалізовано починаючим фідерменом (закидав весь час я, аргумент : «Недешева делікатна снасть, велика ймовірність перехльостів і т.д.», наступного разу буде робити це сам – нехай тренується). Не можу сказати, що кльов був супер, але сумувати не доводилося… Ловили на 2 фідери з різних дистанцій, реалізація покльовок - близько 70%, пару сходів на кожного, наживка : пробували - білий і червоний в різних комбінаціях, брало - на білого, корм – свій. До 11:00 удвох було виловлено 4 кг білої риби: 1 плотва на 400гр. – новачкам везе,2 невеличкі підлящики, 1 карась, півтора десятки мірної плотви, решта спортивна густірка та плотвичка…Отримано масу позитивних вражень від рибалки та теплого весняного ранку на Дніпрі. Дружбак цікавився, коли наступний виїзд – любителів фідера стало на одного більше…
pupil зараз поза форумом  
17 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей