Перегляд одного допису
Старий 07.03.2010, 18:35   #1485
Бадардинов
Banned
 
Реєстрація: 07.04.2008
Звідки Ви: Киеве. ДВРЗ
Дописи: 608
Сказал(а) спасибо: 229
Поблагодарили 560 раз(а) в 174 сообщениях
Цитата:
Допис від ГАРАЗДІВЕЦЬ Переглянути допис
Я теж за те, щоб побільше команд приймало участь в змаганнях. На сьогоднішній день без проблем і навіть дуже правильно булоб дозволити по дві четвірки від кожної області КУ і на ЧУ відповідно. Кажуть проблема в тому, що немає відповідних водойм? Думаю ми їх просто нешукали. Подивишся на змагання в європі і диву даєшся, сотнями сидять і ловлять. А ми що, в пустелі живемо? Два змагання в році, а водойм немає.
Проблема тут не в водоёмах, а в том что мы не можем даже составить.. принять и поверить в рейтинг который бы устраивал всех. Рейтинг *поднял палец и ткнул им в небо* вещь немаловажная!!! Что такое ЧУ и КУ в сравнении с рейтингом? Да просто разовые соревнования.. а вот рейтинг должен отображать действительность. Вот пусть теперь руководитель этим и мается. Мало того, так получается, что есть таки "узкоспециализированные" спортсмены показывающие более стабильный результат по той или иной рыбе и условиям ловли. Следовательно выделить "стоячку" или "течение" (как скажем для формирования сборной на тот или иной тип водоёмов) тоже нужно.. рейтингом. Тут уже опять таки, Анатолий Мефодьевич почитает тихонько мысли умные и сделает себе пометочку.
А ЧУ или КУ.. ну выграл ты... ну и молодец.. вшануймо... в журнале пропишем и хвала и слава. Занесём фотографии Анатолию Мефодьевичу в "красный уголок" и на том и порешим до будущего года.
А вот рейтинг, и своё место в нём должен знать кажный спАрЦмен!!!!

---------- Добавлено в 18:35 ---------- Предыдущее сообщение было написано в 17:51 ----------

Цитата:
Допис від VIVA Переглянути допис

Ну і прохання, яке, я думаю, підтримають абсолютно всі спортсмени України:
чи можна зробити абсолютно доступною для кожного наступну інформацію:
1) правила, за якими будуть проводитися змагання в 2010 році (бодай для того, щоби люди розуміли - можна піну використовувати, чи ні, і чим загрожує те чи інше порушення правил);
2) регламенті норми проведення рейтингових змагань (куди потрібно проводити відбір, а куди - ні, як цей відбір повинен проходити, які квоти областей і т.п.)
3) система формування збірної України на 2011-й рік.


Это уже баян растянутый донесхочу Про то уже писано переписано. Сколько можно про то "Диаложить" ????

Ну чесное слово.. тока дай потрындеть.
Бадардинов зараз поза форумом