Перегляд одного допису
Старий 17.06.2009, 16:30   #108
Каа
 
Аватар для Каа
 
Реєстрація: 30.08.2006
Звідки Ви: Столица, Радужный
Дописи: 305
Сказал(а) спасибо: 643
Поблагодарили 367 раз(а) в 65 сообщениях
Цитата:
Допис від Trolik Переглянути допис
Але і робити якісь зміни в регламенті з причини невдоволення окремих учасників змагань теж не збираюсь. Чомусь від інших заявлених (крім пана Мокруша) спортсменів нарікань я не бачив. Ви ще не заявились, а вже хочете вносити зміни в регламент...
Ох и мастаки вы словоблудить.
В переводе с украинского на русский слово "нарікання" переводится как сетование. А если посмотреть в толковый словарь В.Даля, то:
"СЕТОВАТЬ на что, на кого, роптать. пенять, плакаться, жаловаться"
А слово "невдоволення" в українському тлумачному словнику тлумачиться так:
"НЕВДОВОЛЕННЯ, -я, с. Почуття і стан, за якого лю$дина не відчуває задоволення. // Вияв такого по$чуття і стану."
і шо цікаво
"НАРІКАТИ, -аю, -аєш, недок., НАРЕКТИ, -ечу, -ечеш, док. 1. тільки недок., неперех., на кого – що, без додатка, із спол. сл. Висловлювати невдоволення ким-, чим-небудь, прикрість із приводу чогось; ремствувати, скаржитися. 2. тільки недок., неперех., рідко. Те саме, що докоряти. 3. перех., заст. Називати (у 1, 2 знач.). "
Так вот, ничего подобного я не делал и не испытовал, я просто изначально высказывал довольно разумное предложение, которое было перекручено даже не знаю в угоду кому. Т.е. я предлагал. А SEMENу я просто ответил на его умничанье.
С уважением.
Каа зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням