Перегляд одного допису
Старий Вчора, 09:06   #3952
Cultik
 
Аватар для Cultik
 
Реєстрація: 11.10.2009
Звідки Ви: Біля "Зачарованої Десни"
Дописи: 4.778
Дякував: 2.471
Дякували 7.088 раз(и) в 2.071 повідомленнях
Цитата:
Допис від ziMen Переглянути допис
Добрий день.
11 Твін.
Чі підійде шпуля , з 2500S на катушку 2000S?
Якщо дивитися на цю табличку - то підійде...Чи я помиляюсь?
Підійде.
Cultik зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
RodMan (Вчора)