Вчора, 09:06
|
#3952
|
Реєстрація: 11.10.2009
Звідки Ви: Біля "Зачарованої Десни"
Дописи: 4.778
Дякував: 2.471
Дякували 7.088 раз(и) в 2.071 повідомленнях
|
Цитата:
Допис від ziMen
Добрий день.
11 Твін.
Чі підійде шпуля , з 2500S на катушку 2000S?
Якщо дивитися на цю табличку - то підійде...Чи я помиляюсь?
|
Підійде.
|
|
|