Тема
:
Мульт-Клуб. Общий треп-3
Перегляд одного допису
15.06.2026, 06:20
#
1481
Smolik
Реєстрація: 29.01.2012
Звідки Ви: Полтава
Дописи: 3.672
Дякував: 1.743
Дякували 2.380 раз(и) в 998 повідомленнях
Вони тобі самі напишуть зі складу, що масло заборонене. І запропонують його забрати з коробки.
Пользователь сказал cпасибо:
fisherluck
(15.06.2026)
Smolik
Подивитись профіль
Знайти дописи від Smolik