Цитата:
Допис від Kostya
Ну, для мене - те судилище яке я сам збираю(перебираю) і налаштовую на максимум чутливості для типового виду риболовлі...
Інакше не виходить!
|
Крім налаштування на максимум чутливості є об'єктивно бланки(вудлища) більш дзвінкі ніж інші... та вже налаштовані по максімуму(торзайт,reel seat з можливістю торкати бланк,тощо). Питання як вибрати дистанційно,або навіть в живу максимально чутливе вудлище серед близьких по класу кандидатів? Звісно можна прикладати їх хоть до носа,але об'єктивно це можна виявити тільки якимись замірами,мені так здається.