Перегляд одного допису
Старий 27.02.2026, 10:00   #1419
slavik
 
Аватар для slavik
 
Реєстрація: 06.03.2007
Звідки Ви: Київ, Мишоловка
Дописи: 404
Дякував: 812
Дякували 61 раз(и) в 24 повідомленнях
Цитата:
Допис від Vasyan Переглянути допис
Народ, потрібна допомога!!! Замовив з жапану палку. Вже в Київі. DHL служба доставкі. Хто стикався, що там далі? Договір он лайн заповнив. Що далі?
Якщо не секрет, яка довжина посилки і яка вартість доставки вийшла?
slavik зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
zbb (27.02.2026)