Тема
:
Мульт-Клуб. Общий треп-3
Перегляд одного допису
27.02.2026, 10:00
#
1419
slavik
Реєстрація: 06.03.2007
Звідки Ви: Київ, Мишоловка
Дописи: 404
Дякував: 812
Дякували 61 раз(и) в 24 повідомленнях
Цитата:
Допис від
Vasyan
Народ, потрібна допомога!!! Замовив з жапану палку. Вже в Київі. DHL служба доставкі. Хто стикався, що там далі? Договір он лайн заповнив. Що далі?
Якщо не секрет, яка довжина посилки і яка вартість доставки вийшла?
Пользователь сказал cпасибо:
zbb
(27.02.2026)
slavik
Подивитись профіль
Знайти дописи від slavik