Перегляд одного допису
Старий 20.02.2026, 22:14   #1525
Оzzy
Pasha
 
Аватар для Оzzy
 
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ.
Дописи: 17.069
Дякував: 5.257
Дякували 17.412 раз(и) в 5.059 повідомленнях
Навіщо той "смайликовий тон"? Людина з 6.01 цього року не заходила на ресурс. Ні на які думки той факт не наштовхує?
Оzzy зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням