Тема
:
Човни Navigator, обговорення. Продовження.
Перегляд одного допису
20.02.2026, 22:14
#
1525
Оzzy
Pasha
Реєстрація: 21.02.2006
Звідки Ви: Київ.
Дописи: 17.069
Дякував: 5.257
Дякували 17.412 раз(и) в 5.059 повідомленнях
Навіщо той "смайликовий тон"? Людина з 6.01 цього року не заходила на ресурс. Ні на які думки той факт не наштовхує?
Оzzy
Подивитись профіль
Знайти дописи від Оzzy