Тема
:
ТО и все что связано с работой мультов
Перегляд одного допису
06.02.2026, 22:10
#
1820
man_v
Реєстрація: 23.07.2014
Звідки Ви: Харків
Дописи: 395
Дякував: 337
Дякували 269 раз(и) в 139 повідомленнях
там немає цих деталей, там інакше. Думаю, треба розбирати, майстру віддам.
Долучені зображення
Снимок экрана 2026-02-06 в 22.09.15.png
(66,5 КБ, 22 переглядів)
Пользователь сказал cпасибо:
Vasylii
(06.02.2026)
man_v
Подивитись профіль
Знайти дописи від man_v