Тема
:
ТО и все что связано с работой мультов
Перегляд одного допису
06.02.2026, 11:16
#
1808
Olexandr_Korobchuk
Реєстрація: 08.10.2008
Звідки Ви: Бориспіль
Дописи: 2.107
Blog Entries:
22
Дякував: 533
Дякували 1.585 раз(и) в 707 повідомленнях
справа не в гальмівному блоку:
Цитата:
Допис від
man_v
...Перевіряв ставив на іншу котушку, те саме. Індуктор рухається пальцями і повертається сам у вихідне. Начебто його не підклинює...
Olexandr_Korobchuk
Подивитись профіль
Знайти дописи від Olexandr_Korobchuk
View Blog