Вітаю, колеги.
На днях на фоні зимового загострення спричинене відсутністю риболовлі (я тільки по мокрій воді) почав перетрушувати коробки. І задався собі питанням: як зібрати оптимальну коробку джигових вантажків?
Чому задався я цим питанням? Якщо спінінг тестом до 20г, то навіть взявши всі ваги в діапазоні тесту по 3 шт та 3-4 форми, то сама коробка не така вже й важка. Але коли робочий тест 15-50 (вантажки 15-40), то коробка вже важить відчутно. На ходовій риболовлі, де місцями треба пострибати з обривистого берега, походити кілометри маючи за плечима рюкзак з двома коробками приманок, 1л термосом, перекусом, інструментами, іншими дрібницями вже задумуєшься над тим, щоб не тягати зайве. Тим паче, що 80% коробки вантажків воду не побачать.
Ключові питання:
- Який різновид форм варто мати (вухастик, джирріг капля та паличка, куля-актив, ексцентрік, ...)
- З яким кроком ви б брали ваги в залежності від тесту?
- Скільки штук однакових вантажків ви б клали в свою коробку?
Моя коробка на 16-40г:
- вухастик від 16 до 30г з кроком в 2г, далі з кроком 5г (35 та 40); по 3 шт
- джигріг паличка від 16 до 30г з кроком в 2г, далі з кроком 5г (35 та 40); по 2 шт
- джигріг капля 20, 25, 30, 35 та 40г по 2 шт
- ексцентрік 16, 18, 20, 24 та 28г по 2 шт
- куля-актив 15, 17, 20, 22, 25 та 30г по 2 шт
Разом з коробкою це важить 2кг. Я думаю, це перебор.
Як ви збираєте свою?
|