Тема
:
Тусовка спиннингистов - просто болтаем
Перегляд одного допису
31.12.2025, 12:37
#
1999
Алекс!1
Реєстрація: 16.12.2011
Звідки Ви: Васильков, Киевской
Дописи: 2.314
Дякував: 2.893
Дякували 1.929 раз(и) в 682 повідомленнях
Цитата:
Допис від
Тень66
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, а катушкотримачі ви міняєте?
То був жарт. Там є смайлік.
А катушкотримачі, то вам в гілку Родбілдінг.
Алекс!1
Подивитись профіль
Знайти дописи від Алекс!1