Перегляд одного допису
Старий 31.12.2025, 12:37   #1999
Алекс!1
 
Реєстрація: 16.12.2011
Звідки Ви: Васильков, Киевской
Дописи: 2.314
Дякував: 2.893
Дякували 1.929 раз(и) в 682 повідомленнях
Цитата:
Допис від Тень66 Переглянути допис
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, а катушкотримачі ви міняєте?
То був жарт. Там є смайлік.
А катушкотримачі, то вам в гілку Родбілдінг.
Алекс!1 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням