Перегляд одного допису
Старий 14.05.2024, 12:19   #19
boatman69
 
Аватар для boatman69
 
Реєстрація: 21.09.2011
Звідки Ви: Шепетівка
Дописи: 754
Сказал(а) спасибо: 170
Поблагодарили 1.043 раз(а) в 320 сообщениях
Цитата:
Допис від biba Переглянути допис
По перше. Я дивився телемарофон декілька перших днів війни. Далі я зрозумів, що це шоу клоунів немає ніякого відношення до реальної ситуації.

По друге. Я абсолютно тверезо бачу і думаю. І розумію що з нашим сьогоднішним лідором і його командою війну ми не виграємо (як це не прикро).

По трете. Чому я ниписав попередній допис.
Це не заклик всіх померти, чи перестати жити.
Мені просто руки не піднімаються писати щось про відпочинок (риболовлю) коли я знаю, що цей допис причитають, люди (солдати) які на разі, не мають, не то що можливості рибалити, а й взагалі спокійно поспати.
Я сам примушую своїх дітей старатися жити і отримувати позитив по мксимуму (як нинішниіш реаліях це можливо). Бо іншого життя і часу бути дітьми в них не буде. Час штука безповоротня.

Але мені вже далеко не 20-ть. І якщо Ви нормальна людина, то фільтруйте те що кажете, За ваше (оця "псевдопатріотична" дурня) дуже мяко кажучи неприємно..

На цьому все.

Слава ЗСУ!
Слава Україні!
Трохи ви не вірно розумієте військових(верніше тих,хто саме зі зброєю в руках робить свою роботу,а не штабних пацюків,мародерів зі служб постачання та різних прес/№іздаболов).Так ось мої знайомі з шанців і танків,пишуть мені,щоб цука я зловив за них щукоїда,нахренячився пива з шашликами ну.....і може так гарно сходив до дівчат......А ось тилова сволото як раз і обурюється нашому повноцінному життю(на скільки це можливо),бо бажають щоб ми замість них одягли однострій,а вони урили за кордон......
Ви ж чого такі образливі і без настрою,життя продовжується,будемо жити !
Ну і закінчили !
boatman69 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
biba (14.05.2024), dddnew (15.05.2024), podil (15.05.2024), Ruma (14.05.2024), СКОРПиОН (15.05.2024)