Тема
:
Мясорубки: обзоры, вопросы ТО и модернизации
Перегляд одного допису
25.02.2024, 18:06
#
3888
Olexandr_Korobchuk
Реєстрація: 08.10.2008
Звідки Ви: Бориспіль
Дописи: 2.107
Blog Entries:
22
Дякував: 533
Дякували 1.585 раз(и) в 707 повідомленнях
За весь час відколи захопився рибалкою тільки один раз давав свою котушку на ТО. Всі свої котушки (що м'ясорубки, що мульти) обслуговую сам. Якщо щось викликає сумнів запитую на форумі - економить повно часу та вберігає від халепи.
Olexandr_Korobchuk
Подивитись профіль
Знайти дописи від Olexandr_Korobchuk
View Blog