Перегляд одного допису
Старий 25.02.2024, 18:06   #3888
Olexandr_Korobchuk
 
Аватар для Olexandr_Korobchuk
 
Реєстрація: 08.10.2008
Звідки Ви: Бориспіль
Дописи: 2.107
Blog Entries: 22
Дякував: 533
Дякували 1.585 раз(и) в 707 повідомленнях
За весь час відколи захопився рибалкою тільки один раз давав свою котушку на ТО. Всі свої котушки (що м'ясорубки, що мульти) обслуговую сам. Якщо щось викликає сумнів запитую на форумі - економить повно часу та вберігає від халепи.
Olexandr_Korobchuk зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням