Перегляд одного допису
Старий 29.09.2023, 14:05   #1656
Алекс!1
 
Реєстрація: 16.12.2011
Звідки Ви: Васильков, Киевской
Дописи: 2.188
Сказал(а) спасибо: 2.781
Поблагодарили 1.842 раз(а) в 650 сообщениях
Цитата:
Допис від boatman69 Переглянути допис
Я вас розчарую,ця формула є - клев є там,де велика її плотность і чисельність.Наприклад я ловив головня де його крім мене може ловили одиниці,клев був завжди і в кількості.В більшості випадків ми ловимо де і риби одна на гектар.Тут пройшла інфа,що наприклад у С.Дінці зараз після того як знищили Оскольске вдсх.,наприклад леща вагою +- 2 кг. а то і 3 кг. без враків,стало просто непристойно багато і ловлять його десятками,хоча до війни спіймать одного такого за декілько рибалок було подією!
Мене ніколи не розчаруете.Загартований. Головень - це інша тема, спецфічна. Я зараз про щуку, судака, вокуня. Головня, жереха та іншу ловив. І вдало. Буча, Ірпінь, під Б.Ц. і т.д. Ушов.Для інфи:локалізація риби на будь якої водоймі: 7-10%. Іх треба знайти, ці локальні точкі. Особливо на великой водоймі. Є такий простий закон про риболовлю: вода падає=ріба мандрує на глибину. Паводок, особливі по весні. Кінець квітня. Судак йде до берега.Всі кідають на 80-90 м, а він під ногами: 5-10 м. Потім пійшов спад рівня води. І судак відійшов від берега. Готується до нересту. Потім нерест. Чоловіки охороняють кубло, і не як іх не спіймати.
Як що не проведешь пріманку біля його носу у кубла. Він ії схопе, але не тому що жерти хоче. Ві в цей період захищає своє кубло.
ПС:сорри, пора завязывать эту философскую тему.
Є можливість=йди на риболовлю.
Війна план покаже.
Алекс!1 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням