Перегляд одного допису
Старий 25.09.2023, 20:03   #844
Smolik
 
Аватар для Smolik
 
Реєстрація: 29.01.2012
Звідки Ви: Полтава
Дописи: 3.229
Сказал(а) спасибо: 1.576
Поблагодарили 2.123 раз(а) в 852 сообщениях
Дуже давно не писав, але дещо додалось… Буду писати лише тут, бо на грьобаному сєпарському харспіні мене забанили без жодних пояснень, думаю, за українську. Ну й х..й з ними.
Зʼявилось у мене дві катухи нові. Досить довго мене доля відводила від гальмівних систем ftb від Шимано після кошмарного барана бфс 16-го року.
Але по відгукам, спочатку прикупив баранчика 22-го року, а вже потім і Калькутту БФС 23го.
По баранчику: чесно, спочатку схотілось його одразу продати після перших покидушок. Все начебто клас, легка, відносно компактна, але, блд, якого дідька інженери Шимано зробили коліщатко регулювання гальм із зубцями, ще й виступаючим за щоку? Ця куйня впивається в долоню при проводці.
Це про ложку дьогтю.
Тепер про бочку меду: більш крутої катушки у співвідношенні дальність-комфорт я ще не бачив. Навіть після мого улюбленого стіза ейр.
Мега комфортно кидати все від двох грам. Навіть на відносно лайтовому Оріоні Дегелі від вічнозелених абсолютно всі лайтові приманки літають далеко і мегакомфортно, навіть Тіні Магалон.
Тепер до Конквеста:
Хто мене знає, знає моє відношення до важких ул-катушок, бочок і тд.
Але цікавість взяла гору і вирішив таки дізнатись, чому ж всі так кипʼятком на дану катуху. Замовляв з Японії, попав на митницю, але зараз не про те.
В руці: цікавий шматочок металу, шодного люфта, трещітка фрікціону, все супер.
На спінінгу: 1. Smith BST 57 - прикольно, але Баранчик легше. І кидати комфортніше.
Nfc 662-2Im: прикольно, не сподобалась робота на вагах до 4грам. Таке враження, що шпуля не стартує вчасно. Можливо, легша шпуля змінить цю ситуацію.
На Дегелі: ідеально. Жодного дискомфорту, жодного відчуття 195гр катушки. Мабуть, тут і житиме.
Двоякі відчуття, наче й ідеальна катя, мегакомфортна в ловлі (я б її відніс саме до лайта), але от в деяких випадках вага таки грає роль. І водночас, не хочеться її випускати з рук. Магія якась…
Долучені зображення
Тип файлу: jpg IMG_3190.jpg (56,2 КБ, 89 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_3206.jpg (41,7 КБ, 87 переглядів)
Тип файлу: jpg IMG_2568.jpg (51,3 КБ, 95 переглядів)
Smolik зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
16 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей