Перегляд одного допису
Старий 20.09.2023, 19:35   #973
Andron
Модератор
 
Аватар для Andron
 
Реєстрація: 09.03.2006
Звідки Ви: Киев
Дописи: 14.634
Сказал(а) спасибо: 18.440
Поблагодарили 32.634 раз(а) в 7.339 сообщениях
Цитата:
Так, є нюанси. Але у порівнянні з м'ясорубками занадто забагато нюансів (принаймні для мене), на яких під час лову маєш концентруватись.
Під час лову "м'ясом" я не думаю ні про що - вікрив дужку вклався в закид, закрив і погнав. І я вижимаю з "м'яса" максимум, як і від спінінгу.
Під час лову мультом - постійний контроль над закидом, над пербіжками тощо. Якщо вижимати максимум з "мульта" - потрібно постійно контролювати, чи не занадто затягнуті/розслаблені гальма і т.д. Специфіка функціоналу "мульта" зобов'язує як то кажуть. Якщо не паритись із максимальним закидом, то підтягнув гальма і все... летить нібито і все добре. Плюс шнур знову ж таки - 0,8 по Японії (YGK X-Braid Super Jigman) наприклад на палці до 21 грама це треш якийсь... занадто м'який, на перебіжках десь "прогарає" і потім відрив.. короче не менше одинички.
Зрозуміло, що опанування прийде з часом..але.
Можна було б не писати так багато, бо фраза "опанування прийде з часом" - це і є відповідь. Подивиться який -небудь відосік де япони творять чудеса з мультом, на тіх відео хіба можна побачити шо вони шось там контролюють, крутять настройки, напрягаются, чі шось такє подібне взагалі роблять? . Мультом можна ловити точно так як и м'ясом. Немає ніякого сенсу в якихось постійних регулюваннях чі шось ще. Навіщо? Налаштували один раз комфортно, та й ловить, є оптимальні налаштування. Як що є якись форс-мажорні впливи хіба тільки тоді можна шось підлашувати - один клік "магнітом", чі "осєвічком". Звісно м'ясом простіше, але й з мультом все має бути просто. Як що є трабли, то причини цього можуть бути на поверхні: помілки в техніці (особливо рецедивні ), помілки при компануванні/підборі снасті, забагато шнура на шпулі, невірно підібраний шнур, тощо.
Цитата:
Щодо мандулки на 24 грамах. Знову ж таки моє бачення процесу. Я кину далі "м'ясом" ніж "мультом" і це буде набагато комфортніше.
Річь не в порівнянні м'яса і мульта, це в данному випадку офтоп, річь в тім, що мультом теж можна комфортно ловити на пристойних відстаннях.
Andron зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Hobit (09.11.2023), Балтиец (21.09.2023)