Перегляд одного допису
Старий 20.09.2023, 08:07   #966
zbb
mista ryba lowa
 
Аватар для zbb
 
Реєстрація: 27.02.2008
Звідки Ви: Kиев
Дописи: 5.086
Blog Entries: 1
Сказал(а) спасибо: 11.014
Поблагодарили 10.532 раз(а) в 2.022 сообщениях
Цитата:
Допис від Denimus Переглянути допис
Так, є нюанси. Але у порівнянні з м'ясорубками занадто забагато нюансів (принаймні для мене), на яких під час лову маєш концентруватись.
Під час лову "м'ясом" я не думаю ні про що - вікрив дужку вклався в закид, закрив і погнав. І я вижимаю з "м'яса" максимум, як і від спінінгу.
Під час лову мультом - постійний контроль над закидом, над пербіжками тощо. Якщо вижимати максимум з "мульта" - потрібно постійно контролювати, чи не занадто затягнуті/розслаблені гальма і т.д. Специфіка функціоналу "мульта" зобов'язує як то кажуть. Якщо не паритись із максимальним закидом, то підтягнув гальма і все... летить нібито і все добре. Плюс шнур знову ж таки - 0,8 по Японії (YGK X-Braid Super Jigman) наприклад на палці до 21 грама це треш якийсь... занадто м'який, на перебіжках десь "прогарає" і потім відрив.. короче не менше одинички.
Зрозуміло, що опанування прийде з часом..але.

Щодо мандулки на 24 грамах. Знову ж таки моє бачення процесу. Я кину далі "м'ясом" ніж "мультом" і це буде набагато комфортніше.
В мене на патику до 21 десь #2.5 якщо не #3 намотаний. Раджу спробувати ) відстрілів тьфу-тьфу майже немає, перебіжка якщо виникла розбирається за секунди, різниці в дістанції лову з 0.8 майже немає, хіба що 2" на трьох грамах не дуже летить і повільно тоне.
zbb зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Пользователь сказал cпасибо:
абориген (15.12.2023)