Перегляд одного допису
Старий 04.09.2023, 13:08   #1627
Алекс!1
 
Реєстрація: 16.12.2011
Звідки Ви: Васильков, Киевской
Дописи: 2.188
Сказал(а) спасибо: 2.781
Поблагодарили 1.842 раз(а) в 650 сообщениях
Цитата:
Допис від Baar Переглянути допис
А ось тут мені цікаво стало! Адже камінь у мій город.
26.08.2023 я відписав коментар у відповідній гілці "звіти про риболовлю" - на звіт RodMan #505: 25.08.2023. Йшлося про "перевернуті" фото у звіті. Виявилося, що то баги форуму, Я зняв свої претензії до Євгена, питання було знято. До речі, й не знав, що Євген несе важку службу у ЗСУ. Він, як скромна людина, цього не афішував. В тамтій гілці Алекс!1 спробував висловити свою думку, але свій пост видалив.
Тепер я бачу посилання на коментар про цей випадок зовсім в іншому розділі та гілці форуму! Невже не лінь тягати по усіх темах свої нездалі коментарі у пошуках "лайків"? Алекс!1 - ліпше займися комерцією, ніж гадити у коментаріях по усьому форуму!
І це вже не перший випадок "бути затичкою" у кожній темі!
Есть простое решение. Забанить меня пожизненно. И Вам, и мне и всему
Домику будет хорошо. Есть знакомые модераторы- попрошу персонально в личку. Я могу спровацировать себя на БАН. Но не хочу уходить со скандалом. Домик много мне дал, и по жизни и по рыбалке. Думаю взаимно. Соберите кворум, да и дело с концом.
Лайки мне совсем не нужны. Во всех постах преследовал только одну цель. Помочь людям с разным уровнем квалификации.
Це мій останній піст. Відпочівайте від мене. Зброюю честь.
Слава Украінї!
Алекс!1 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням