Перегляд одного допису
Старий 12.06.2023, 09:47   #2541
Алекс!1
 
Реєстрація: 16.12.2011
Звідки Ви: Васильков, Киевской
Дописи: 2.188
Сказал(а) спасибо: 2.782
Поблагодарили 1.842 раз(а) в 650 сообщениях
Цитата:
Допис від Alexandr_Korobchuk Переглянути допис
Чому саме розірвати, за яких умов? Мав досвід - зачепився приманкою за дровиняку довжиною метра два і в діаметрі десь сантиметрів 15. Успішно притягнув її берега. Шнур був не то #0.6 не то #0.8, точно не пам'ятаю. Як думаєте, на березі зміг би підняти цю дровиняку? Впевнений що ні....От тобі й умови .... Для себе орієнтуюсь на розмір шнура по японські нумерації. Але то мій досвід.
І головне, при виборі шнура завжди орієнтуюсь на умови ловлі, якщо можна поставити товстіший шнур, я це зроблю. На палочці до 15грам без проблем ловлю шнуром #2.0 і мені пофіг що написано на спінінгу
Та тож у воді. А щось приблизно на разрив можливо оцінити на повітрі.
Намотати шнура на гілку рівну без коцок (наприклад ручку від лопати). Інший кінець на відстані приблизно метр шматок деревини такого ж диаметру( приблизно 4 см), котрий звьязан з ручкою до цеберки. И туди намотати. Ні якіх вузлів. Починати заливать воду повільно в цеберку, рахуючи літраж. Коли шнур не витримає, то і буде разривна.
Але ж я цім зараз не займаюсь.
Колись з човна на Дніпрі була глуха цепа. Шнур був 10, або 15 лб. Не памьятаю. Почав підіймата. Відірвав з точки. Думав, що мішок з цементом підіймаю. Поступово підняв.То був якор весь в ракушці і багато приманок.
Тільки зібрався брати рукою трофей ( а там мабуть була вага за 50 лб), а він бульк і ушов. Шнур, катушка, спін, приманка- все залишилось цілим.
Алекс!1 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням