Перегляд одного допису
Старий 11.07.2022, 04:07   #242
Игорь ЧАЭС
 
Реєстрація: 09.04.2006
Звідки Ви: Славутич, ЧАЭС
Дописи: 490
Сказал(а) спасибо: 218
Поблагодарили 171 раз(а) в 79 сообщениях
Цитата:
Допис від Adams Переглянути допис
Ігорю з ЧАЕС нагадаю, що: двоє рибалок з Мньова прославилися тим, що перевезли на човнах 160 працівників заблокованої загарбниками Чорнобильської станції.
12 кілометрів пливли на місце. Працювали під прицілом снайперів. Перевезли 46 людей зі Славутича і 106 зі станції, 25 ходок зробили.

ПС. Це тільки один з багатьох прикладів в Чернігівській обл., коли порушуючи комендантську годину, та заборону виходу на воду - врятували сотні і сотні життів.
А ще в заблокованих селах для деяких людей вихід на воду був єдиний спосіб не вмерти з голоду.
Це для вас вихід на воду - дозвілля, а для деяких хто живе на воді - життєва необхідність.
ППС. Завжди міркував, хто ж були ті нелюди, котрі вбивали за 3 колоски - бо це ж було порушення закону й наказу. Тепер бачу, що ці люди нікуди не зникли. Тільки дефініції змінились: вже не за 3 колоски, а за вихід на воду навіть там де близько нема бойових дій - отримай кулю…
Не зовсім зрозумів, у чому Ви хочете переконати мене, я писав дещо про інше. Чи Ви мене особисто прирівнюєте до тих людей, які вбивали за три колоски? Тим більше дивно мені, працівнику ЧАЕС, розповідати про ротацію персоналу

Востаннє редагував Игорь ЧАЭС: 11.07.2022 о 04:21.
Игорь ЧАЭС зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням