Перегляд одного допису
Старий 19.06.2022, 15:22   #238
Tsar
Модератор
 
Аватар для Tsar
 
Реєстрація: 03.11.2007
Звідки Ви: Місто-герой Київ
Дописи: 5.084
Сказал(а) спасибо: 21.944
Поблагодарили 16.030 раз(а) в 1.633 сообщениях
Розказав мені мій сестролюб страшну історію.Про те,що у водах славетного Дніпра сидять злі агапи і ловляться як на живця так і на силікон.Отож в суботу я прихопив свою Legend Elite і дочекавшись 5.00 попхався на річку.Річка зустріла сильною течією,неймоврною кількістю рибалок і...і повним небажанням агапів ловитися.Можливо вони і сиділи там на дні,але клювати геть не поспішали.І здавалося,що навіть було чутно гидке гиготіння тих самих агапів коли я вчергове закидав силіконку під їх судачачі носи.Та й течія давала джазу...Ось так я безцільно вештався берегом шукаючи місця де можна всунутись між рибалками,закинути силікон у воду,і впіймати за хвіст синього птаха фарту.Точніше річкового вовка-агапа.
От так вештаючись я і зустрів свого старого знайомого Ігоря.Він вийшов на риболовлю щоб виконати стратегічне завдання-наловити риби для своїх котів.Ну і собі щось впіймати.Фідер-то він закинув і ловив,а от поплавчанка стояла без діла.Побачивши незадіяну поплавцеву вудку мої очі загорілися вогнем бо дуже давно не ловив цим способом.Тож пообіцявши Ігорю,що його котам зараз буде наловлено тисячу і одного бичка я закинув свій Croix до найближчого куща і почав рибалити.Хто ловив бичка на поплавчану той знає,що виловити цю рибу з одного місця нереально.Тож я ловив і кайфував від частих і різноманітних клювак-то притопить,то потягне,то викладе.Ловилися в основному бички розміром з палець(самий живцевий розмір).Іноді влітали верховоди і краснопірки.Але головним трофеєм цього дня були бички яких я мабуть справді впіймав тисячу і одного.У Ігоря справи теж йшли непогано-рибка(в основному синець і плоскирка) радували його клюваками.І так ми потроху риби і натягали.Під час цього тягання народилася ідея повторити це дійство у неділю,але вже без бичків.Щоб і я теж заточився під ловлю фідером.Тож сьогодні зранку ми знову приїхали на берег/,зайняли вчорашнє місце(повезло) і почали ловити.Клювати почало як тільки перший кормак впав на дно.Синець лютував.Але...Але моя "профільна" риба-це лящ.І прикорм я робив лящачий.І снасть була лящача.Тож і налаштовувався я саме на нього.Але синець не давав лящам навіть наблизитися до гачків.Але це було спочатку.Підлящ-розвідник проскочив дуже скоро,потім ще один,потім була пролюблена лящача клювака(ні з чим її не сплутаєш).а потім клюнув ВІН!!!Йшов до берега без особливих викрутасів,я навіть думав,що там звичайна кілуха,але коли він вивернувся наверх,то стало трохи погано.Першою думкою було:"Хріна лисого я його витягну-порве повідець і втече".Але мабуть я таки вчора посадив собі у кишеню синього птаха фарту,бо все було зроблено правильно-і швидке регулювання фрикціона,і недопуск риби до водоростей,і те що зміг "умовити" рибу наковтатися повітря...Тож взяти ляща у полон вдалося.Після цього клювання почало потроху стихати поки зовсім не припинилося.Прути стояли без натяку на якусь риб'ячу активність(слабкі посмикунчики не рахуються) та ще й було доволі спекотно.Тож в 13.00 ми сказали "тануйогонах" і двинули додому.
ПС.Заважив 2,600.
ПС2.Бачили як збили ворожу ракету.ППОшники-красунчики!!!
Мініатюри долучень
Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  зображення_viber_2022-06-19_14-19-04-397.jpg
Переглядів: 675
Розмір:  56,8 КБ
ID:	937188   Щоб збільшити малюнок, клацніть по ньому
Назва:  зображення_viber_2022-06-19_10-13-41-328.jpg
Переглядів: 1122
Розмір:  132,0 КБ
ID:	937189  
Tsar зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
65 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Свернуть/Развернуть список благодарностей